Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kimdir? Kendine Müzisyen ne kadar kazanıyor?

Twitch platformunda yayın açarak izleyicileri eğlendiren Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) kimdir? Aylık ne kadar kazanıyor yazımızda paylaştık.

Twitch denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Kendine Müzisyen, uzun yıllardır Twitch platformunda yayın açıyor. Milyonlarca izleyici kitlesine sahip olan Kendine Müzisyen oyun, müzik, sohbet yayınları yapıyor. Birçok izleyici tarafından keyifle izleniyor ve takip ediliyor. Twitch’te 2.3 milyon takipçiye sahip olan Parlak, Erik Dalı adlı ekibiyle yayınlarını sürdürmeye devam ediyor.

KEMAL CAN PARLAK (KENDİNE MÜZİSYEN) KİMDİR?

Kendine Müzisyen nicki ile tanınan Kemal Can Parlak, 15 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Son senelerde Twitch Türkiye’nin iyi bir yayıncılarından olan Kendine Müzisyen, okul yıllarını istediği gibi geçirememiştir. Üniversitede Ses Mühendisliği okuyan Kemal Can Parlak, lise zamanlarında bir müzik grubunda gitar çaldığı olmuştur. Kendine Müzisyen ilerleyen senelerde YouTube üzerinden yaptığı coverları sevenleriyle paylaşmıştır. Daha sonra ise Twitch’de kendinen söz ettiren Kendine Müzisyen canlı yayınlar yaparak bu iş kapsamında daha da gelişmiştir. Twitch platformundaki en iyi çıkışını “BlindID” uygulamasını kullanarak yapmıştır. BlindID uygulaması ile eğlenceli sohbetler düzenlemiş ve izleyici kitlesini büyütmeyi başarmıştır. Şuanda aktif olarak oyun, müzik, sohbet ve eğlence yayınları yapıyor.

Uzun süredir ilişkilerini devam ettiren Özge Azunyan ve Kemal Can Parlak, geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladılar.

KEMAL CAN PARLAK (KENDİNE MÜZİSYEN) KAÇ TL KAZANIYOR?

Kemal Can Parlak tanınan ismi ile Kendine Müzisyen şu an güncel olarak Twitch’te 2.3 milyon aboneye sahip. Twitch’te reklam ve izleyicilerin bağışlarından para geliri elde edilebiliyor. Ayrıca sponsorluklar da sosyal medya hesaplarının gelirlerinini büyük bir kısmını oluşturuyor. Uzun yıllardır Twitch üzerinde yayın yapan Müzisyen’in ayda 30k-33k arası bir para kazandığı söyleniyor.