Twitch yayıncısı Elanur Pat kimdir? Aylık ne kadar para kazanıyor?

Elanur Pat kimdir, kaç yaşındadır? Elanur Pat Nerede Doğdu, Elanur Pat Twitch’den ne kadar kazanıyor?

Uzun yıllardır hem twitchte yayın yapan hem de single çıkaran Elanur, yıllardır bu sektörün içine girmiş isimlerden. Twitch denildiği zaman akla gelen isimlerden bir tanesi. Yayınları oyun, sohbet, eğlence gibi içeriklerde oluyor ve izleyicileri tarafından beğeniyle izleniyor. “Elanur Bela” isimli kendi ürettiği sözlerden oluşan küçük bir şarkının, sosyal medya üzerinde yayılması sonucu popülerliği artmış, şarkı çıkardıktan sonra ise yayınlarına uzun süre ara vermiştir.

TWİTCH YAYINCISI ELANUR PAT KİMDİR?

Elanur Pat, RunalexX kullanıcı adıyla sosyal medyada tanınmış ve üne kavuşarak fenomen olmuştur. 30 Aralık 2000 doğumlu olan Elanur Pat 20 yaşındadır ve aslen Orduludur.  Yalova Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı yazılım mühendisliği öğrencisi olan Pat Twitch yayınları ve çıkardıkları şarkılarıyla adından çokça söz ettirmişti. Yayıncılığa 2018’de başlayan Elanur 30 Aralık 2000 doğumlu ve ve şuan 21 yaşındadır. Twitch platformunda ise 5 yıldır yayıncılık yapıyor.

ELANUR PAT NE KADAR KAZANIYOR?

Elanur Pat, uzun yıllardır Twitch yayınlarına devam ediyor ve aynı zamanda müzik ile uğraşıyor. Elanur’un yalnızca Twitch üzerinden kazandığı net olarak bilinmese de paranın 88.000 civarı olduğu söyleniyor. Müzik, sponsorluk, reklam gelirlerinin de geldiğini düşünürsek gelen paranın gayet güzel olduğunu söyleyebiliriz.

ELANUR PAT ŞARKILARI