Westworld: 4. Sezon Fragmanı ve Yayın Tarihi Paylaşıldı

westworld season 4

Çıktığı ilk günden beri çok sevilen popüler HBO dizisi Westworld’ün 4. sezon tanıtım fragmanı paylaşıldı. 4. sezonun çıkış tarihi de belli oldu. Westworld 4. sezon fragmanı ve yayın tarihi.

Westworld, Jonathan Nolan ve eşi Lisa Joy’un HBO için oluşturdukları bilim kurgu, gerilim türünde bir ABD dizisidir. Batı dünyasını konu alan dizi ilk günden bu yana çok sevilerek takip ediliyor. Birden bire bozulan gerçekçi android robotların bulunduğu etkileşimli bir eğlence parkını ziyaret eden yetişkin konukları anlatmakta.

Westworld 4. sezon Fragmanı ve Yayın Tarihi

Robotlara yeniden katılmanın zamanı geldi. Westworld 4. sezonun ilk tanıtım fragmanında Evan Rachel Wood, Aaron Paul, Ed Harris, Tessa Thompson, Thandiwe Newton gibi isimlerin dizide olacağı görülmekte. Geçen sezon, dış dünyaya ve Caleb’in (Paul) hikayesine odaklandığı için biraz konu değişmişti. Gangster tarzdaki Tommy’nin silahlarını içerdiği görüntü tekrar zaman yolculuğu yapacak sinyali veriyor. Dolores’in (Wood) ve Bernard’ın (Wright) Westworld’ün doğasını ve sınırlarını keşfetmeye devam edecek.

4. sezon dizinin ortak yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy tarafından yazılıp yönetilecektir. Daha fazla detay için Haziran ayına kadar beklemeliyiz. Westworld’ün 4. sezonu 26 Haziran’da çıkacak. Dizinin yayımlandığı HBO Max platformu henüz ülkemizde bulunmamakta. Ama HBO Max’in 2022 yılının sonuna kadar Türkiye’de aktif olması beklenmekte.