Yapımcı Açıkladı: Squid Game’in 2. Sezonunda Daha İyi Oyunlar Olacak

squid game

Squid Game’in yönetmeni Hwan Dong- huyk, 2. sezonla ilgili bomba bir detay paylaştı. Squid Game’in 2. sezonu izleyicilere daha iyi oyunlar sunacak. İşte detaylar.

Squid Game, Netflix’e geldiği ilk günden bu yana ses getirmeye devam ediyor. Aşırı şiddet içeren Kore dizisi Squid Game, bazı taraflarca olumsuz yorum almıştı. Fakat 2. sezonu büyük sabırsızlıkla bekleniyor. Dizi, hayatlarını değiştirmek için birçok oyuna katılan ve sonunda büyük miktarda parayı kazanmaya çalışan bir grup insanı konu alıyor. Tek yapmaları gereken, küçükken oynadıkları oyunları oynayarak hayatta kalmak.

Squid Game Netflix’in şu ana kadar en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Ve ikinci sezonuyla geliyor.

Squid Game’in 2. Sezonunda Daha İyi Oyunlar Olacak

The Playlist tarafından yapımcı Hwan Dong- huyk’a 2. sezon için aklında bir fikir olup olmadığı sorulduğunda, “Evet bazı fikirler var. Ancak spoiler vermek istemiyorum. Sadece şunu söyleyebilirim. Daha yeni oyunlar olacak. Birinci sezondan daha iyi oyunlar.”

Deadline Contenders Event’e katılan Dong-hyuk, Gi-hun’un, kötü adam Front Man (Lee Byung-hun) ile birlikte 2. sezon için geri döneceğinden bahsetmişti. Ancak yeni sezonla ilgili senaryolar tam olarak yazılmadığı için filmin hayranları bir süre daha beklemeli. Variety’ye konuşan Dong- huyk, Squid Game 2. sezonunun 2024 yılında gelebileceğini umduğunu söylemişti.

Squid Game 2. sezon için neler düşünüyorsunuz?