Yüzüklerin Efendisi’nin Yeni Mobil Oyunu Geliyor

lord of the rings

Electronics Arts (EA), Yüzüklerin Efendisi’nin yeni mobil RPG oyunu The Lord of the Rings: Heroes of Middle Earth’i duyurdu. Film ve edebiyat alanında en çok satan yapımlardan olan Yüzüklerin Efendisi, EA’nin yapacağı mobil RPG oyunu ile oyuncuları mutlu edecek.

Oyun yapımcısı oyunla ilgili ayrıntı vermedi. Fakat bir sanat eseri şeklinde paylaştığı görüntü dışında herhangi bir görsel veya detay yayınlamadı.

yüzüklerin efendisi

Oyun yukarıda ki görselden anlaşılacağı üzere, Middle-Earth Enterprises ile ortaklaşa yapılmakta. Middle-Earth Enterprises’ın baş marka ve lisans görevlisi Fredrica Drotos göre “yalnızca JRR Tolkien’in edebi eserlerinde anlatıldığı gibi Orta Dünya’dan esinlenilecek.”

Heroes of Middle Earth, hem Yüzüklerin Efendisi hem de Hobbit’ten ilham alacak. Sürükleyici hikaye anlatımı, sıra tabanlı dövüş, derin toplama sistemleri ve geniş bir karakter listesi olacak. Oynanış Tolkien’in eserlerinde bilinen çeşitli hikayelerdeki savaşları da içerecek. Çevrimiçi ve rekabetçi bir oyun vaad etmekte.

EA herhangi bir görsel veya detay vermedi. Gelecekte daha taze bilgiler ve görseller paylaşılacaktır. Son olarak oyun çıktığında ücretsiz olacak.